Skákací hrady

Pořádáte oslavy, dny otevřených dveří či jiné akce a chcete přilákat i děti? Nebo chcete pro své ratolesti připravit na oslavě něco navíc? Skákací hrady jsou pro ty nejmenší skvělou zábavou!

Nabízíme Vám 18 různých dizajnů v různých velikostech a s různými tipy vyžití. Vedle skákací zóny mají některé skákací hrady i části na lezení a nafukovací skluzavky. S pirátskou lodí určitě nic nezkazíte. Děti baví i polykací tygr či velryba. Speciálně pro kluky máme třeba nafukovací dráhu či dětské sumo. Ať už máte děti různého věku, kluky či holky a ať je Vaše akce venku či vevnitř, určitě si u nás vyberete!

Všechny skákací hrady v naší nabídce jsou bezpečné a splňují kritéria provozu stanovené Evropskou unií.

Skákací hrady můžete objednat přes nezávaznou poptávku níže. Do 24 hodin se Vám ozveme s předběžnou nabídkou.

PIRÁTSKÁ LOĎ S POKLADY

Rozměry: 12*5*6,5 m (d*š*v)

Váha: 320 Kg

Dobrodružství a spousta zábavy na jednom místě. Že se to zdá nemožné? Omyl. Naše pirátská loď s poklady už čeká právě na Vás a Vaše děti.  Atrakce má velmi zajímavá design. Tu tvoří dvě skluzavky a nechybí ani truhla s poklady. A aby bylo dobrodružství vyladěné k dokonalosti nechybí překážky a také dvě skluzavky s výlezem uprostřed. Tyto skluzavky jsou zábavnější než obvykle. Skluzavka na pravé straně s tématem pokladu je především, pro ty nejmenší. K vidění je velká truhla s pokladem v přední části skluzavky. Na levé straně je větší skluzavka s tématem pirátského hradu a základny – nad hradem je vidět dělo a v přední části velké vězení.

Vedle skákací zóny je tajná mapa království, která dodává atrakci nádech. Pokud máte rádi pirátskou tématiku, je tato atrakce ta správná volba.

SKÁKACÍ HRAD – TUČŇÁCI

Rozměry: 9*6*6 m (d*š*v)

Váha: 350 Kg

V horkých letních dnech se hodí osvěžení. Máte několik možností. Ale to pravé najdete jedině u nás. Společně s kamarády tučňáky se totiž v mžiku mohou naši nejmenší ocitnout v oblastech chladných mořských proudů na severní polokouli. Plánujete-li oslavu narozenin či jinou akci, kde máte v plánu zabavit děti, tak věříme, že svou roztomilostí si děti dostanou na svou stranu během chvilky

FORMULE F1

Rozměry: 8*4,5*4 m (d*š*v)

Váha: 180 Kg

Mít rychlé závodní auto, byl vždy sen každého z nás a to napříč generacemi. Proto jsme se rozhodli, že i těm nejmenším uděláme radost a vykouzlíme úsměv na tváři. Stačí prozkoumat naší Formuli 1. Nejen, že si v ní mohou dětí užít spoustu legrace, ale navíc můžete udělat dětem i fotku na památku. Stačí usednout za volant a být u toho společně s námi. Kdo ví, třeba z Vašeho dítěte bude jednou skutečný závodník, který se dostane na titulky sportovních časopisů.

PEJSEK

Rozměry: 10*5*4 m (d*š*v)

Váha: 170 Kg

HAF! I takto vás může pozdravit pejsek, který je jedním z nejoblíbenějších domácích mazlíčků. Náš Pejsek bude vaše děti vyloženě bavit! Nejen, že je neskutečně roztomilý, ale díky této atrakci se mohou děti klouzat, šplhat na ni a hlavně skákat. A nebojte, náš Pejsek nekouše. Bude vás hlídat a dávat na vás během řádění pozor.

A chcete si s ním udělat fotku nebo selfie? Není problém J Ať už jen tak pro zábavu nebo na oslavu, náš Pejsek prostě nezklame. Pac a těšíme se!

TYGR (POLYKACÍ)

Rozměry: 7*5*4 m (d*š*v)

Váha: 160 Kg

Tygr je kočkovitá šelma, která upoutá na první pohled nejednoho z nás například při návštěvě zoologické zahrady. I naše nafukovací atrakce zaujme už na první pohled. Legrace si děti užijí do sytosti. Tygří ústa se otevírají a zavírají pomocí speciální technologie. Uvnitř hřiště je mnoho dalších drobných her. Tygr má malou skluzavku a výlez v zadní části. Pokud tedy mají vaše děti rády skutečné dobrodružství a hru na schovávanou, je to pro ně ta správná volba.

SKÁKACÍ HRAD – SAFARI PARK

Rozměry: 6*6*6 m (d*š*v)

Váha: 250 Kg

Chtěli byste u vás doma nebo nějaké akci safari park? Není problém. Přívezeme vám ji až před vchodové dveře. A dětem 100% vykouzlíte úsměv na tváří. Věříme, že tímto skákacím hradem v kombinaci se skluzavkou nic nepokazíte.

SKÁKACÍ HRAD – PYRAMIDA

Rozměry: 6*7*5 m (d*š*v)

Váha: 225 Kg

Výprava doIII. dynastie. Právě v tomto období byla postavena první pyramida. A my ji pro Vás máme.

BOWLING

Rozměry: 6*7*4 m (d*š*v)

Váha: 150 Kg

Bowling. Jedna z nejoblíbenějších her napříč generacemi. Věříme, že Bowling v našem podání bude děti jednoduše bavit. Tento skákací hrad je vhodný nejen na sportovní akce. Děti si v něm zkrátka užijí spostu legrace a hra na schovávanou mezi kuželkami je mezi dětmi velmi oblíbená. Neváhejte a zeptejte se na více informací.

NAROZENINOVÝ DORT

Rozměry: 4*4*5 m (d*š*v)

Váha: 125 Kg

K narozeninovým oslavám patří jednoznačně dort. Jenže taková pochutina je plná energie, kterou je potřeba někde vyskákat. Nabízíme vám dort, který nejen skvěle vypadá, ale nabízí také možnost se pořádně vyřádit. Děti se budou hýbat a skvěle bavit na jednom místě.

MINNIE & MICKEY č.1

Rozměry: 5*4,5*5 m (d*š*v)

Váha: 100 Kg

Minie je postavička, kterou znají celé generace již od roku 1928. I do dnes je velmi oblíbený. Máte v plánu oslavu?

pro vaše ratolesti to nejmenší. Za skvělou cenu můžete mít u vás na zahradě nebo kdekoliv si budete přát dvojici Minnie a Mickey.

Zároveň jsme přesvědčení, že upoutají pozornost nejen dětí. Chystáte oslavu narozenin? Tak věříme, ze tohle bude ta správná volba.

MICKEY & MINNIE č.2

Rozměry: 5*4,5*5 m (d*š*v)

Váha: 100 Kg

Mickey Mouse je postavička, kterou znají celé generace již od roku 1928. I do dnes je velmi oblíbený. Máte v plánu oslavu?

pro vaše ratolesti to nejmenší. Za skvělou cenu můžete mít u vás na zahradě nebo kdekoliv si budete přát dvojici Mickey a Minnie.

Zároveň jsme přesvědčení, že upoutají pozornost nejen dětí. Chystáte oslavu narozenin? Tak věříme, ze tohle bude ta správná volba.

HAFÍK

Rozměry: 4*5*2,5 m

Váha: 120 Kg

Atrakce díky které se děti budou bavit.

NAFUKOVACÍ DRÁHA

Rozměry: 18*10 m (d*š)

Váha: 180 Kg

Vyžití vhodné např. na teambuilding či firemní akce

ATRAKCE SUMO(dětské a dospělácké)

Vyžití vhodné např. na teambuilding či firemní akce

BOURACÍ KLADIVO

Rozměry: 9,4*9,15*7 m

Atrakce díky které se děti budou bavit.

POLYKACÍ VELRYBA

Rozměry: 9,5m x 5m x 6m

Atrakce díky které se děti budou bavit.

OPIČÍ DRÁHA

Rozměry: 8*7*8 m

POHÁDKA

Rozměry: 5*5*4 m